fikovy.gif
stranky.gif


Vítejte na Fíkových stránkách!

  Na četné žádosti z řad příznivců firmy FíkSoft, je tu konečně to, na co jste všichni netrpělivě čekali, ano Pavle, je to pravá, nefalšovaná, internetová stránka, na které se můžete setkat s tím nejlepším, co Vám dnes může Internet nabídnout. Než se pustíte do browsení po této studnici zábavy a ponaučení, mám pro vás několik drobných až nicotných upozornění(ček):

 •   Neberte všechno na těchto stánkách až tak úplně vážně (například tato stránka vůbec není nefalšovaná).
 •   Jestli mi nepošlete nějaký dopis, tak mě teda pěkně naštvete.
 •   Už mě přestává bavit psát spisovně, asi se na to brzo vykašlu.
 •   No zase na druhou stranu je to moje jediná infernetová (co Vy na to?) stránka a tak to zkusím vydržet.
 •   Všechny produkty z laboratoří FíkSoftu jsou označeny rukou aby se odlišily od těch co jsem sehnal někde jinde. Doufám, že jsem se jejich zveřejněním nedotkl jejich autorů.
 •   Veškeré připomínky a návrhy jsou očekávány oddělením pro styk s veřejností (to jako s Vámi) na níže uvedené adrese.
 •   Nezdržujte se na těchto stránkách déle než hodinu, už tak je zájem o tyto stránky takový, že je síť neustále přetížená.

  No, to by pro začátek stačilo, doufám že se Vám bude aspoň něco líbit a že mě budete i nadále zdravit až se někde potkáme.

Co je nového

  Tady jsem původně chtěl napsat co se změnilo na těchto stránkách a reagovat na aktuální události, ale protože se znám a vím, že toto už asi bude konečná verze (protože se mi nebude chtít se v tom znova hrabat), tak jsem se rozhodl, že tady napíšu reakce pro všechny příležitosti a zprávy o událostech, které se docela pravidelně střídají a na které je prostě spoleh. Takže:

 •   Včera se mi stal strašný trapas, je to ale trochu choulostivé téma a proto bych se o tom nerad šířil nějak podrobněji.
 •   Je to neuvěřitelné jak to letí, rok se sešel s rokem a Ty máš zanedlouho (fikaný co?) už zase narozeniny (svátek), přeji Ti tedy všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, dlouhá léta, my jsme k Vám přišli z daleka.
 •   Z neověřených zdrojů přišla zpráva, že si jedna nejmenovaná osoba - říkejme jí třeba V. Matuška, hmm to ne to je moc zřejmé, říkejme jí Vladimír M. - zase zlomila nohu (ruku (žebro (klíční kost (prst (hypothalamus (slinivku břišní (jazyk (srdce)))))))) A díky tomu si několik týdnů poleží v nemocnici. Všichni jí tedy přejeme hodně zdraví.
 •   Omlouvám se za to zpoždění, se kterým Ti přeji ale nějak jsem pozapomněl. Pokusím se to napravit aspoň teď: Krajinu pokryl bílý sníh a přišel čas Vánoc. V duších všech lidí se rozhostila pohoda a v této sváteční době přicházím i já k Tobě (cha! dobrý ne?) se svým přáním klidného prožití svátků, bohaté nadílky a šťastného nového roku.
 •   Není vůbec pravda že se po několikatýdenní pauze relativního klidu Paťa zase rozlítil, protože mu zase klekly Windowsy, a rozmlátil svou několik týdnů novou klávesnici, ani že už má zase koupenou novou a Woknous jsou přeinstalované, takže se bohužel nemůžeme těšit na další období klidu zbraní.
 •   Až nyní byla konečně objasněna řada pozorování UFO na silnicích v okolí Boskovic. Jak uvedl nejmenovaný zdroj blízký Ministerstvu pro Paranormální Jevy, úkaz pozorovný na našich silnicích, popisovaný jako pojízdná rozhledna nebo jako splašený telegrafní sloup je ve skutečnosti automobil značky Žigul opatřený anténou pro příjem CB. Tento automobil, jak se nám povedlo zjistit, patří jedné nejmenované osobě bytem v Boskovicích. Tato osoba nám na náš dotaz odpověděla, že délka antény na jeho vozidle je stále nepostačující a že probíhají jednání o možném prodloužení. Tiskový mluvčí Českých Aerolinií však tuto informaci dementoval s odvoláním na bezpečnost leteckého provozu nad naším regionem.
 •   (údajně) Paťovi (údajně) se (údajně) roztrhlo (údajně) v (údajně) CD (údajně) ROMce (údajně) cédéčko...
 •   Jo, jo!, jo!!, jo!!!, málem bych zapomněl, Mám novej počítač (K6/300), gratulace můžete zasílat na níže uvedenou adresu.
 •   Není vůbec pravda že se po několikatýdenní pauze relativního klidu Paťa zase rozlítil, protože mu zase klekly Windowsy, a rozmlátil svou několik týdnů novou klávesnici, ani že už má zase koupenou novou a Woknous jsou přeinstalované, takže se bohužel nemůžeme těšit na další období klidu zbraní.
 •   Známý milionář Stacy měl zase nové auto, koupil je v 50 %ním stavu a po četných opravách je již tradičně nabízí k prodeji (nyní v 20 %ním stavu). Bližší informace o ceně Vám jistě rád poskytne každý majitel vrakoviště na okrese. (lopatku a smetáček s sebou)
 •  Již tradiční burza CB vybavení proběhla na Suchým. Podle slov důvěryhodných účastníků tam prý dokonce letos bylo i několik vysílaček a dokonce i jedna (zlomená) anténa. Proto neváhejte a přijďte i vy, v nejbližším možném termínu, zvýšit průměrnou hodnotu IQ účastníků.
 •  S ohledem na duševní zdraví lidí pohybujících se v mém okolí prohlašuji tímto že: K ŽÁDNEJM JEHOVISTŮM SE NEDÁM. (Ať žije Satan!!! (Dělám si srandu))
 •   Paťa se nám připojil na Internet, má ale poněkud pomalejší modem a proto se pokouší sehnat nějaké rychlejší připojení. Právě probíhá jednání s Českou poštou, jestli by mu mohli doručovat packety poštou.
 •   Ve dnech 22,23,24.10. proběhla recepce pořádaná firmou Moření osiv a.s. za účelem oslavy konce sezóny (začátku sezóny (úplňku (blížícího se nového tisíciletí (lesních plodů (nebo tak něco, kdo si to má, sakra, pamatovat)))))
 •   Není vůbec pravda že se po několikatýdenní pauze relativního klidu Paťa zase rozlítil, protože mu zase klekly Windowsy, a rozmlátil svou několik týdnů novou klávesnici, ani že už má zase koupenou novou a Woknous jsou přeinstalované, takže se bohužel nemůžeme těšit na další období klidu zbraní.
 •   V éteru nad Boskovicemi se ozval nový hlas, říká si Krtek Boskovice a je to docela magor. Z neověřených zdrojů ale přišly informace, že má docela pěknou sestru.
 •   Všichmi určitě znáte rozestavěnej barák vedle kostela pod náměstím v Boskovicích. Pro ty kdo ho neznají to je asi 20+1 ve třech patrech těsně před dokončením (už asi dva roky). S radostí musím konstatovat, že už má prvního obyvatele, shodou okolností to je největší socka v Boskovicích - lovec lidí - Mira Zovčák. Pokud máte chuť si trochu zainhalovat perchlor a jiná rozpouštědla, jste očekáváni u Miry na baráku.
 •   Kdybyste náhodou neměli co dělat, tak si zajeďte oslavit Silvestra do Prahy (doporučuju kolem 31. 12.), letos 1999->2000 to tam byl docela šupec mazec. Možná se tam potkáme. (ps. Happy new year!!! ;)
 •   No a od té doby se nic nestalo. 13.8.2004 (pátek (safra...))

Kdybyste mi snad něco chtěli, klikněte sem...