Cestovani.gif

Co doma

  O prázdninách je docela dobrý někam vypadnout, všichni známí jsou stejně u babiček a nechce se mi celý prázdniny prospat. Tak si vemu bágl a někam vyjedu, nejrači mám okamžik, kdy odjíždím z Boskovic a ještě o něco rači ten když se tam zase vracím. To mezi tím mě někdy baví, někdy dost štve, ale když na to vzpomínám, tak mi to časem čím dál tím víc připadá že to bylo supr.

  Pokud se chystáte do některé z následujících zemí, tak by Vás mohlo zajímat co si o nich myslím, kolik tam stojí cigára a podobně:

Itálie 2005


  Jet si odfrknout do Itálie v půlce října a ještě k tomu si myslet, že tam bude teplo je naprostej nesmysl. Má to ale i několik výhod, teď si ale zrovna na žádnou nemůžu vzpomenout... No, na druhou stranu zážitky nemusí být pozitivní, ale musí být silné, že ano. Nebylo to teda tak hrozný, jenom skoro pořád pršelo a byla kosa jak v psirni. V Itálii je ale i tak krásně, škoda jenom, že se tam nedá domluvit jiným jazykem než Italštinou. Asi se už na to stopování vykašlu...

Hong-Kong 2004 a 2005


  Hong-Kong mi z letiště připadal evropštější než Evorpa, ale město samotný je nářez nejnářezovatější. Naprosto největší pecka do hlavy je ten kontrast když pod supermoderními mrakodrapy prodává týpek vařený slepičí pařáty a sušený ještěrky, který, pokud to náhodou nevíte, jsou uplně nejlepší na léčbu problémů s koluby. Jenom si nejsu jistej, jestli se aplikují jako mastička nebo jako polívka.

Nový Zéland 2004-2005


  Na Novým Zélandu je všechno EASY. A taky krásná příroda.

Maroko 2003


  Za čtyři dny se toho v Africe dá stihnout docela hodně. Byl bych tam i dýl ale bohužel sem měl takovou malou smůlu... (no dobře, byla to moje blbost) Neudělejte teda stejnou chybu. (Ale byla to sranda!!!)

Francie 2002


  O tom, jak jsem chtěl zbohatnout... No uznejte, kdo by se na to navykašlal, když venku je čtyřicet stupňů a ty kamínky na pláži zvoní stejně jako malý penízky. A je jich všude plno....

Norsko 2001


  Naprosto čistá příroda, naprostá pohoda. Na severu Norska svítí slunko i v noci, dá se tam pít voda přímo z potoka, žije tam plno sobů a taky pár lidí. Ale jenom pár...

Indie 2000


  Cesta po zemi tam a zase spátky - podle Fíka. V Indii žije docela hodně lidí a žádní dva nejsou stejní. V Indii totiž není nic stejný.

Zakarpatská Ukrajina '99


  Skvělá země, Nikolaj šohaj loupežník, pohodoví lidi, hory. Nestyďte se a zajeďte se podívat do země která dřív patřila k Československu. Místní lidi Vás rádi uvidí. (fakt, sou opravdu v pohodě)

Velká Británie'97


  Vylezl sem z gymplu, bylo mi 18, tak jsme jeli do Anglie vydělat nějaký peňauze. Peněz jsme sice moc nevydělali ale jinak to byl NÁŘEZ!!!

Francie '94


Ve Francii sem byl ještě se školou, děsně se mi tam ale líbilo, tak sem sem dal aspoň nějaký fotky.